Logo Tuna Karate Cup

Senaste Nytt

- Resultat - Tuna Karate Cup 2024
- Utkast till tidsplanering tatami - Tuna ...
- Lottning genomförd - Tuna Karate Cup 20...
- Anmälan till Tuna Karate Cup stänger n...
- Kontrollera era anmälningar till Tuna K...
- Längd i kumite-klasser saknas för en d...
- Uppdatering av reglerna för det så kal...
- Volvo CE Arena: nytt namn på arenan...

Samarbets-partner

EKA Knivar

Budo&Fitness

Budo-Nord

Övriga sponsorer

Sparbanksstiftelsen Rekarne

Lägga till eget konto

Nytt konto|Logga in

Skapa ett nytt konto för att kunna registera tävlande

Obs! Titta först i listan längst ner så att ni inte redan har ett konto, innan du skapar ett nytt!
Tävlande är redan kopplade till dessa konton, vilket gör det lättare för dig att anmäla!
Kontakta oss ifall ni inte längre har tillgång till mejladressen i listan.
Fyll i formuläret och klicka på knappen "Nytt konto". Obs! Alla fält är obligatoriska att fylla i och minst fem tecken i textfälten!

Klubbens namn
Kontaktperson
E-post
Telefon
Användarnamn
Lösenord
Lösenord (bekräfta)
Skriv in samma tecken som i bilden!
På http://tunakaratecup.com använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att använda siten samtycker du till vårt användande av cookies och vår behandling av personuppgifter. Läs mer om hur vi arbetar med dataintegritet.

Registrerade konton

Detta är konton som redan finns registrerade.

Klubbnamn Kontaktnamn E-post
Arboga Karate Klubb Lars Östling lasse66@telia.com
Avesta Shotokan Karate Devin Johansson Johanssondevin20@gmail.com
Avesta Shotokan Karateklubb Mikael Löveskog leafwood@telia.com
Black Beltcenter Huddinge Bahrija Preljevic centerblackbelt@yahoo.com
Blackbeltcenter Hosam Naser Centerblackbelt@yahoo.com
Borås Karateklubb Anders Strömbom anders.strombom@gmail.com
Botkyrka Adamtreseciti Bfbdbd@hotmail.com
Botkyrka Shukokai Karate Micke Lundström ksi@bredband2.com
Bromma Karateklubb Harald Janke brommakarate@outlook.com
Budokwai Stockholm Maria Lindberg marialindberg616@hotmail.com
Danderyds Karateklubb Mikaela Jägerström Block mika_1200@hotmail.com
Djursholms Karateklubb Kalate Akolor kalate@bahnhof.se
Eskilstuna Karateklubb Administrator info@karateklubben.com
Fagersta Karateklubb Cecilia Aksberg ceciliaaksberg@gmail.com
Falu Karateklubb Micael Höglund micael.hoglund@hotmail.com
Falu Shotokan Karateklubb Jozef Berglez berglez.jozef@gmail.com
Gak Enighet Per Åström per_58@hotmail.com
Goju Kai Karate-Do Eskilstuna Khai Truong khai.truong1@gmail.com
Gojukai Seinan Kk Conny Helgesson Ferm seinankk@hotmail.com
Gojukai Stockholm Peter Svensson Peter.Swedishnsson@rf.se
Halmstad Shotokan Kk Peder Jensen peder.jensen313@gmail.com
Huddinge Shito-Ryu Karateklubb Patrik W Eklund patrikweklund@gmail.com
Huddinge Shitoryu KK Anders Olsson anders.olsson21@bredband.net
Huddinge Shotokan Karateklubb Annette Eustachio Huddingeshotokan@yahoo.se
Hässelby Karate Dojo Peter Sahlberg Peter.Sahlberg@inoue.se
Höganäs Karate Klubb Henrik Persson henrik.persson@astorp.se
Inspire Karate Klubb Musatak Mustafa inspireshotokankarateklubb@gmail.com
Inyon KK Bo Frejdh bo.frejdh@gmail.com
Karate Dojo Katrineholm Jackie Vu jackie.vu@outlook.com
Karate Kids Academy Klubb Hassan Abed karatekidsacademy3@gmail.com
Karateklubb Elit Sadik Sadik info@kkelit.se
Karateklubb Samurai Dojo Staffan Holm shd@icloud.com
Karlskoga Karate Klubb Tom Fager te.fager@telia.com
Karlstad Karate Förening Roger Eliasson kansli@karlstad-karate.nu
Karlstad Shotokan Karate Dag Syversen dag.syversen@telia.com
Katrineholms Karateförening Jens Österberg info@katrineholmskarateklubb.se
Kazuki Shotokan Cesar Goldberg goldbergmauri@gmail.com
Kils Karateförening Marcus Edgren marcus.edgren@telia.com
Kilskarateförening Per Ehlin Kilskarateforening@gmail.com
Kime Karate Wadokai If Almir Campara almircampara@seznam.cz
Kk Mifune Rikard Godlund rikard.godlund@gmail.com
Kodokai Karateklubb Kourosh Asgar-Amiri Kourosh.asgari-amiri@ericsson.com
Kungsängens Kampsport Jessica Lyhagen jessica@kksf.se
Lidingö Karate Dojo Fredrik Ek fredrik@roble.se
Linköping Sportkarate Mikael Asklöf m465459@gmail.com
Linköping Sportkarate Micke Asklöf adde_almen@hotmail.com
Linköpings Shotokan Kk Mattias Lindström lindstrom.co.za@hotmail.com
Lunds Karateklubb Jimmy Hallén jimmyhallen@hotmail.se
Malave Do Mats Tegebäck mats_tegeback@hotmail.com
Mifune Kk Erik erikpettersson1972@hotmail.com
Minakami Karate Dojo Per-Ola Olsson peo.olsson@inoue.se
Motala Sportkarate Peter Nilsson gronvit1897@gmail.com
Motala Sportkarate Sacha Petrovic-Dyner sachas@hotmail.com
Motubu-Ha Kk Martin Gutarra Villegas Chiquitin.karate@outlook.com
Märsta Wado Ryu KK Marcos Checa karate@marstawado.com
Nacka Karate Figge Lundberg Figge@tjabo.se
Norrköpings Shitoryu Roger Berglund regorberg@hotmail.com
Norrköpings Sportkarate Micha Milovanovic hemma_20@hotmail.com
Nyköpings Yui Shin Kai Karate Jessica Lilja patrik.lilja@oxhamn.se
Oyama Karate Kai Toni Pasanen toni.pasanen@bredband.net
Resarö Karateklubb Helena Preston eha.preston@gmail.com
Salem Shukokai Karate Micke Lundström micke@shukokai.se
Sandviken Budo Och Kampsportsklubb Stefan Carlström stefan.c279@gmail.com
Sanshin Karateklubb Ken Bokelius ken@sanshinkarate.se
Shiai If Reza Mohseni reza@shiai.se
Shinbudokai Mikael Palm mikael.palm@bahnhof.se
Shokaido Sportkarate Kenth Haag shokaido@hotmail.com
Shotokan KK Helsingborg Jonas Lundgren jonas.lundgren@cdc.se
Solna Fudokan Vojo Kraljevic solnafudokan@gmail.com
Solstadens Karateklubb Jeff Tran jeff.tran@telia.com
Sonkei Jaroslaw jaroslaw.wawer@gmail.com
Sundsvalls Sportkarate William Engman william.engman@telia.com
Säffle Karateklubb Jörgen Johansson joergen.johansson@ccivalve.se
Söderhamns Karate Dojo Benny baggsundet@hotmail.se
Tibble Karate Klubb Per Hedensjö tavlingsgruppen@tibblekarate.se
Tibble Karateklubb Micke Öberg tibblekk@gmail.com
Tina Karatecup Mohamed mjantal05@hotmail.com
Toradokan Karate Lidingö Emerson Araya toradokanlidingo@gmail.com
Tranemo Kunibakai Karateklubb Katja Alfredsson Katjaalfredsson@gmail.com
Tullinge Wadoryu Karate Joel Hultgren joel.hultgren@wadoryukaratedo.se
Turebergskarateklubb Karin Gillheim karingillheim@hotmail.com
United Sportcenter Madeleine Haag lilla_svart@hotmail.com
Vallentuna Wadoryu Karate Ali Ghobadi alig73@hotmail.com
Vallentuna Wadoryu Karate IF Johan Ossa johan.ossa@wadoryukarate.se
Västbo Shotokan Karate Bujinkai Daniel Catoni info@bujinkai.nu
Västerås Karate Center Sara Raftsjö sympatiskasara@hotmail.com
Västerås Karatecenter Sadri Nosha sadri.nosha@gmail.com
Västerås Karateklubb Håkan Edvinhielm vwr.edvinhielm@gmail.com
Västerås Shitoryu Karateklubb Tomas Siggelin tomas.siggelin@ventyx.abb.com
Västerås Shukokai Karateklubb Casper Andersson info@vasterasshukokai.se
Västerås Wado-Kai Karate Klubb Garip Jensen garip.jensen@bredband.net
Västeråskarateklubb Omar Kanbour omar.kanbour@outlook.com
Wado Karate Katrinehol Thomas Bjerke thomas.bjerke@katrineholmsbudocenter.se
Wadokenkyukai Sätila Karateklubb Andreas Solreus andreas.solreus@hotmail.com
Wadoryu Karate Sweden Jezzica Runsköld jezzicarunskold@gmail.com
Wakajishi karateklubb Therese Adler therese.adler@yahoo.se
Yorokobi Wadoryu Lelle Lindström Info@stockholmsbyggarna.se
Ystad Karateklubb Ellinor Ellinor.nyberg@gmail.com
Yui Shin Kan Karate Dojo Alexander Tsimpliarakis coach@yuishinkai.se
Zendokai Karate Armin Husic tavling@zendokai.se
norrtälje karate sällskap ulf klar uffe@nks.nu
wexiö karate kai Tomas Karlsson 047029403@tele2.se
Åkersberga Karate Klubb Tommy Andersson anderssontommy6@gmail.com
Åkersberga Samurai Ray Young karatedax2@icloud.com
Åkersberga Samurai Karate Club Björn Marksell bjorn.marksell@telia.com
Åkersberga samuraj karate klubb Petra Andersson varzakakos@live.se
v3.4.4 - ©2014 zongordon